Rose E

Rose E (30ml)

Dostupnost: skladem
U Vás doma do 2 dnů.
Cena: 2033.00 Kč

Charakteristiky produktu
Je to čistý 100% extrakt semen rostliny Rosa Mosqueta. Tento originální výtažek z divoké chilské růže obsahuje různorodou škálu aktivních principů. Chemická analýza prokázala přítomnost mastných kyselin, mononenasycených a polynenasasycených kyselin a také přítomnost antioxidačních vitamínů. Posiluje regenerační buněčné procesy a ukázal se jako velmi účinný pro ošetření různých typů pleti trpících různými problémy. Produkt má tendenci se v chladu stávat neprůhledným, což nemá žádný vliv na jeho kvalitu.

Komu je doporučován
Kromě toho, že je velmi užitečný pro ošetření poškozené kůže, například v případě hypertrofických jizev, doporučuje se také jako podpůrný prostředek pro léčbu neaktivního akné, vyhlazování vrásek, sjednocení barvy pleti, léčbu strií, bradavic, spálenin, otevřených pórů, skvrn a různých boláků.

Jak ho používat
Aplikujte produkt ve velmi malém množství, lehkými krouživými pohyby vmasírujte do kůže pouze v místech problémových zón. Jednu nebo dvě kapky Rose E lze smíchat s denním krémem pro zesílení jeho vlastností.

Kdy ho používat
Používejte nejlépe večer, ale v případě kdy pokožka vyžaduje speciální péči, můžete produkt používat ráno i večer.

Hlavní složky
OLEJ Z ROSA MOSQUETA hojí, regeneruje;
ROZMARÝN antioxidační účinek.