RENLIVE F&F Cosmeceuticals, poradenská místa, lékárny

Tato inovativní linie kosmeceutik, anti-agingových přípravků pro péči o pleť i tělo, vytvořená důslednou prací v laboratořích BIOTEC, vznikla spojením dermatologických a farmaceutických výzkumů, poznatků o pokožce, její fyziologii, s citlivým využitím čistých přírodních aktivních látek rostlinného původu, „ zabalených“ do lipidové dvouvrstvy nanosomů a tak zajištěným přirozeným transportem na požadované místo v kůži.

Laboratoře BIOTEC Italia, se sídlem v Londýně a Vinceze v Itálii - jsou desítky let známé ve světě dermatologie a estetické medicíny jako výrobce špičkových, technologicky vždy nejmodernějších přístrojů neinvazivní estetické medicíny.

Vysoká odbornost, kvalifikovaný profesionální přístup v oblasti výzkumu a výroby, přinesl koncernu BIOTEC pevný status exklusivity u více než 2000 pracovišť medicínského, estetického kosmetického průmyslu na celém světě.

Právě výsledky vědeckých výzkumů, jakož i úzká spolupráce biochemiků, dermatologů, kosmetologů, s využitím nejnovějších poznatků z oboru fyziologie lidského těla, funkce kůže, přivedli laboratoře BIOTEC k vytvoření revoluční dermatokosmeceutické linie, určené speciálně k revitalizaci, omlazení všech typů pleti s paralelním působením i na problematická specifika toho kterého typu kůže.

RENLIVE F&F cosmeceuticals. Klíčovou roli ve filozofii této linie tvoří  harmonie  použitých  čistých  rostlinných  extraktů a ochranné péče vědy, aby se vše potřebné dostalo v požadovaném množství, s maximální účinností a prvotřídní čistotou do cílených míst kůže.

PROČ KOSMECEUTIKÁ ( COSMECEUTICALS) ?

Problematika kosmetiky se stala již koncem 20. století zajímavou oblastí i pro vědecká pracoviště. Výzkum se přesunul od velkých výrobců a izolovaných odborníků na odborná pracoviště  s profesionálním zajištěním odborníky z několika vzájemně se doplňujících oborů. Odborná pracoviště jsou často  nezávislá, s mezinárodní účastí, zřízená  při odborných vysokých školách,  specializovaných univerzitních fakultách.

 Vývoj a pokrok kosmetologie umožnil touto cestou jiný pohled na změny kůže, způsobené věkem a dalšími vnějšími i vnitřními faktory. Zjištění, že je možné vstupovat do procesu změn a najít prostředky, které tyto změny (např. stárnutí) mohou odstranit, redukovat ev. jejich vývoj zpomalit, přivedl kosmetiku na hranici svých možností ve výběru již existujících definic.

Z tohoto důvodu dermatologové iniciovali impuls, který posunul hranici možností kosmetiky z funkce pouze dekorativní, na funkci preventivní, obnovující, omlazující, vylepšující stav zdraví a vzhledu pleti. Tak vznikl termín  „ COSMECEUTICUM“ / cosmetic + pharmaceuticum / používán a považován v odborných kruzích a v odborných periodikách jako termín pro nejvyšší kategorii dermakosmetiky. Vždy se týká výrobků, jejich složení,  použitých surovin, technologie zpracování a představuje vrchol současných kosmetických možností.

Byť naše produkty RENLIVE mají ve svém  názvu značky pojem  „cosmeceuticals“, vzhledem k přísnému sledování čistoty použitých složek přírodního rostlinného původu  se zachováním jejich léčebných vlastností, se tyto produkty zařazují mezi  BIOCEUTIKÁ.

SLOŽENÍ A TESTY

... Tak, jak se od dermatokosmeceutik očekává, i produkty RENLIVE F&F cosmeceuticals jsou dermatologicky testovány, hypoalergenní , bez fotosenzibilizujících látek, bez umělé parfemace. Produkty jsou pravidelně testovány na efektivitu řešení kožních problémů. Jsou pravidelně podrobovány testům účinnosti a čistoty.

Přípravky obsahují vysoké procento účinných aktivních látek. Pro přenos aktivních látek do spodních vrstev pokožky produkty RENLIVE využívají nanotechnologie, t.j. transportu patřičné látky uvnitř nanosomu - tělu přátelské částice. Nanosom jako transportér o velikosti něco málo nanometrů ve své středové dutince může přenáší hydrofilní účinné látky a pod svým povrchem lipofilní látky. V hloubce kůže se nanosom rozpadne a každá jeho část je využita okolními buňkami pro jejich potřebu. Vděk zmiňované HI-tech technologii zpracování jsou  přirozené účinky přípravků 7x vyšší, než při klasickém postupu. To vše samozřejmě bez iritace kůže nebo podkoží. Touto cestou je  zajištěna maximální účinnost produktu s okamžitou, zcela pozitivní reakcí kůže.

Ze složení jsou absolutně vyloučené kosmetické "ředidla" a tzv. "rozmíchávače", jako jsou silikony, parafíny, vazelína a další vedlejší produkty ropního průmyslu, které blokují průnik aktivních látek do kůže.

Účinné kompozice jsou chráněné před kontaminací vnějšími činiteli, před přístupem okolního vzduchu, nečistot , s maximálním omezením nevyhnutných konzervantů. Toto vše umožňuje inovativní, velice praktické balení v tzv." airles" lahvičkách/ nádobkách. Objemy nádobek jsou vybírány dle doporučené četnosti aplikací daných produktů.

Linie RENLIVE F&F cosmeceuticals obsahuje řadu patentovaných substancí, je vytvářena s použitím nejmodernějších technologií z posledních výzkumů. Produkty se vyznačují vysokou účinností a jsou chráněné licencí.

REVLIVE  F&F cosmeceuticals garantuje 100% kvalitu všech svých výrobků!

Každý výrobek REVLIVE F&F cosmeceuticals prochází množstvím kontrolních zkoušek před, během a po výrobě.

  • Výzkum, vývoj a výroba jsou prováděny podle předpisů UNI EN ISO 9001.
  • Kontrola čistoty surovin prostřednictvím moderních laboratorních zařízení.
  • Kontrola struktury výrobků, kontrola mikrobiologické bezpečnosti.
  • Kontrola stability a zachování kvality produktů.
  • Kontrola výkonnosti a výsledků prostřednictvím klinických testů.
  • Každý výrobek je dermatologicky testován, výrobky mají jen lehkou přirozenou nedráždivou vůni ( bez syntetické parfemace!)
  • Ani jeden z těchto testů se neprovádí na zvířeti.
  • Složení je v souladu s normami Evropské legislativy o výrobě: 76768/CEE.

 

Výdejné místa v síti  lékáren PEARS HEALTH CYBER, s.r.o. a další lékárny :

BRNO
Lékárna RNDr. Číhalová
Kounicova 67a
602 00 Brno

 

BŘECLAV
Lékárna HERBANA
Hraniční 434/56
691 41 Břeclav – Poštorná

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE

!!! Pro potřebu osobní konzultace při výběru optimálního produktu nebo dermaošetření se prosím podívejte i na níže uvedený seznam poradenských míst - kosmetických salonů a estetickéch center !!!

Lékárna Rožnov s.r.o.
Lidická tř. 1011/166
370 07 České Budějovice 7

 

HRADEC KRÁLOVÉ
Lékárna HERBA
Jiřího Purkyně 742
500 02 Hradec Králové

 

CHRUDIM

!!! Pro potřebu osobní konzultace při výběru optimálního produktu nebo dermaošetření se podívejte prosím i na níže uvedený seznam poradenských míst - kosmetických salonů a estetickéch center !!!

Lékárna PRIMA
Fibichova 41
537 01 Chrudim

 

JIHLAVA
Lékárna U Zvěrokruhu
Sokolovská 3089/126
586 01 Jihlava

 

KARLOVY VARY - DVORY

!!! Pro potřebu osobní konzultace při výběru optimálního produktu nebo dermaošetření se podívejte prosím i na níže uvedený seznam poradenských míst - kosmetických salonů a estetickéch center !!!

Lékárna ve Dvorech
Kpt. Jaroše 318/4
360 06 Karlovy Vary – Dvory

 

KRÁLŮV DVŮR - BEROUN
Lékárna Harmonia
Hypermarket Albert
Plzeňská 396
267 01 Králův Dvůr

 

KRNOV
Lékárna Harmonia
Hypermarket Albert
Revoluční 27
794 01 Krnov

 

LIBEREC
Lékárna Aqua
Pražská 36
460 01 Liberec

 

MLADÁ BOLESLAV
Lékárna CENTRÁLKA
Náměstí Míru 17
293 01 Mladá Boleslav

 

OLOMOUC
Lékárna SALVE
tř.Svobody 45
772 00 Olomouc

 

OSTRAVA
Lékárna Benu (dříve U Pošty)
Poštovní 155/14
702 00 Moravská Ostrava

 

PLZEŇ
Lékárna Na Slovanské
Slovanská tř. 27
326 00 Plzeň – město

 

PRAHA - HOLEŠOVICE
Vitapharma, s.r.o.
Tusarova 1152/36
170 00 Praha – Holešovice

PRAHA - KRČ
Lékárna Metro Kačerov
Budějovická 614/45
140 21 Praha – Krč

 

PŘÍBRAM
Lékárna U Sv. Vojtěcha
náměstí J. A. Alise 288
261 01 Příbram

 

SVITAVY
Lékárna Harmonia
Hypermarket Albert
U Tří Mostů 844/2
568 02 Svitavy

 

TRUTNOV
Lékárna Harmonia
Hypermarket Albert
Žižkova 515
541 01 Trutnov

 

ÚSTÍ NAD LABEM
Lékárna Herbenova
Herbenova 4/794
400 01 Ústí nad Labem

 

VYŠKOV
Lékárna Harmonia
Hypermarket Albert
U Jandovky 2
682 01 Vyškov

 

ZNOJMO
Lékárna U Zlaté koruny
Obroková 23
669 02 Znojmo

 

Poradenské místa - kosmetické salony, estetická centra, kde Vám vždy ochotně poradí s výběrm optimálního produktu i kompletního dermaošetření:

 

AMARYLLIS CENTRUM – Estetické a regenerační centrum MUDr. Z. Takácsové, Praha 1

Tel.č. 222 210 237 k objednání

www.amaryllis.cz

 

AMARYLLIS BEAUTY INSTITUT - KARLOVE VARY

budova CIMEX, TG Masaryka 18, 

Tel.č. k objednání 799 500 879

www.amaryl.cz

 

AMARYLLIS BEAUTY INSTITUT - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Poliklinika Pražská, ul. Pražská 17,naproti OC iGY, 1. patro na lékárnou Dr. Max

Tel.č. k objednání 702 325 285

www.amaryl.cz

 

AMARYLLIS BEAUTY POINT - SALON ZUZKA, TEPLICE

U zámecké zahrady 1666/3, Teplice

Tel.č. k objednání 606 384 968

www.salonzuzka.ic.cz

 

AMARYLLIS BEAUTY POINT - KOSMETICKÉ STUDIO IVANY JUNGWIRTOVÉ, KROMĚŘÍŽ A CHRUDIM

Kojetínská 1285, Kroměříž

Budovatelů 920, Chrudim

Tel.č. k objednání 724 115 857

www.kosmetika-ivana.cz

 

Možnost i internetového objednání produktů RENLIVE Cosmeceuticals:

- prostřednictvím e-shopu na těchto webstránkách, 

- prostřednictvím stránek www.lekarna.cz