Péče o tělo

  • Peeling.
  • Detoxikační nápoj - směs extraktů 25 léčivých bylin( směs čistých koncentrátů bez přidání vody, bez konzervans - koncentrát pro 50l naředěného nápoje).
  • Tělové spreje - výběr dle problematiky kůže a podkoží.
  • Tělové krémy - výběr dle problematiky kůže a podkoží.
  • Tělové séra - výběr dle problematiky kůže a podkoží.

 

Domácí péče o kůži těla

Tělová řada obsahuje produkty, ktré poskytují kůži maximální výživu, revitalizující elementy, významnou dávku hydratačních látek. Péče produkty RENLIVE přináší kůži opět její svěží jas, pevnost, pružnost, sametový hladký přítažlivý vzhled.  Speciální produkty vylepšují kontury prsou, urychlují spalování tukových podkožních rezerv a tak redukují obvody problematických partií, zlepšují krevní cirkulaci a lymfatickou drenáž v dermis i subcutis( podkoží), čímž redukují zadržování vody i odpadních látek.

 

Spreje:

Protection Ice Cooling Body Lotion/ Spray

Složení s osvěžujícím účinkem, vytvořené specificky pro zklidnění různých zón těla, pro uvolnění pórů. Dodává tkáni pružnost a lehkost. Díky synergii v působení aktivních látek reaktivuje metabolismus kůže a přináší příjemný pocit svěžesti. Okamžitě vás zbaví pocitu únavy, redukuje potíže oteklých a unavených nohou.

Thermoforce Heating Body Spray

Produkt s hřejivým účinkem. Díky svému složení je Thermoforce optimálním produktem
pro ošetření nedostatků  jako je např.celulitida... Jeho silný účinek stimuluje krevní oběh, lokální metabolismus, čímž stimuluje i spalování přebytečných tukových podkožních vrstev v místě aplikace.

Krémy:

Příjemné produkty pro remodelaci kontur těla.

Body Hydroskin

Je extrémně účinný pro regeneraci dehydratované a matné pleti. Jeho originální složení aktivuje regeneraci a metabolismus kůže. Kůži dokonale hydratuje. Díky jemné konzistenci se velice příjemně nanáší na tělo a rychle se vstřebává.

 

Séra:

Specielně sestavené kompozice, které vrátí Vašim křivkám pevné kontury, zdravý vzhled vypnuté kůže.

Body Toning

Hydratační sérum s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, která dodá Vaší kůži větší pružnost, atraktivní vzhled. Má regenerační účinek.

Breast Contour

Má exkluzivní složení, které napomáhá zpevnění a tonifikaci (zlepšení svalového napětí) tkání, které obklopují a podpírají poprsí, čímž dochází k redukci ochablosti prsou. Aktivní látky stimulují kožní metabolismus a pomáhají zvýraznit kontury prsou.

Elite Energizing

Krémový gel, ideální pro kritická místa s vyšším obsahem podkožního tuku, jako jsou stehna, nohy, paže, břicho. Má výjimečně silně oživující, zpevňující a tvarující účinek.

Epil Serum

 

Omezuje procesy nezbytné pro růst chloupků. Produkt proniká do folikulů a omezuje růst nových chloupků. Zpomalení a zeslabení růstu chloupků bylo ověřeno klinickými testy.

 

Péče o ruce, nohy, peeling těla:

Čistota, svěžest, omlazení.

Body Peel

Účinná metoda čištění a exfoliace pokožky na celém těle. Jemné granulky v čistící emulzi opatrně odstraňují mrtvé buňky z kůže, čímž ji dodají hebkost a jas. Stimuluje kožní metabolismus, pomáhá udržet kůži celého těla mladou, pružnou.

Foot Care

Jemný, snadno vstřebatelný krém, který vyživuje a zvláčňuje kůži na nohou.Hydratuje je a zlepšuje vzhled chodidel. Je optimální v případě suchých nohou a nohou s tvrdou kůží na patách a okrajích chodidel.

Hand Care

Jemný krém, snadno se vstřebává, vyživuje kůži rukou a chrání ji před škodlivými vlivy různého původu (zima, voda, chemické čistící přípravky atd.). Ruce jsou hydratované, jemné, hladké. Krém je optimální pro péči o popraskanou kůži rukou.

Příslušné e-shop produkty: 
(150ml)
Produkt s hřejivým účinkem....
1372.00 Kč
(200ml)
Charakteristika produktu - extrémně efektivní hydratující mléko na tě...
1372.00 Kč
(150ml)
Charakteristika produktu - exkluzivní emulze pro regeneraci kůže popr...
1372.00 Kč
(200ml)
Charakteristika produktu - sérum pro zlepšení tonu a elasticity kůže...
1439.00 Kč
(150ml)
- inhibitor růstu chloupků...
1372.00 Kč
(100ml)
...
448.00 Kč
(250ml)
...
845.00 Kč
(200ml)
  ...
1638.00 Kč