Koncentráty

Vrchol dokonalosti RENLIVE F and F COSMECEUTICALS !

Připraven k aplikaci kdykoliv potřebujete !

Pro viditelný výsledek ihned !

Najúčinnější foma podpory regeneračních procesů v dermis.

Koncentrát - elixýr krásy !

Bezkonkurenční různorodá nabídka  RENLIVE v čistotě, účinku a rozsahu  pro každou pleť !

RENLIVE F and F cosmeceuticals, jako jedna z mála společností ve světě léčebných kosmeceutik a nyní na českém trhu jediná společnost, která tvoří několik druhů aktivních sér / koincentrátů - se specielní recepturou dle nedostatku kůže, pro ten který typ pleti. V těchto sérech/ koncentrátech jsou aktivní látky „zabalené“ do nanočástic a tak je zajištěn dokonalý průnik cených výživných pokladů do hloubky dermis. Tento požadavek běžným krémem nelze splnit!

Ve střední vrstvě kůže se nacházejí nejdůležitější buňky a vlákná, které „diktují“ průběh stárnutí: fibroblasty tvořící kolagen (určující pevnost kůže) a elastinová vlákna ( určující pružnost kůže), kyselina hyaluronová a další zložky vyplňující mezibuněčný prostor, vlákna vážoucí na sebe vodu, s antibakteriálním účinkem.

Koncentráty mají skvělou rychlou absorpci a tím i rychlý účinek, čímž zajišťují rychlou generaci, revitalizaci celé dermis.

Aplikace séra/ koncentrátu:

  • jako domácí kůra po dobu 1 měsíce: obden 1 ampulka (zejména večer, kromě aplikace skin deep filler)
  • jako domácí péče po dobu celého roku: 1x týdně 1 ampulka

Díky zmiňované nanotechnologie aktivní látky penetrují i do nejhlubších vrstev, a to v průběhu cca 1 minuty. Tuto dobu je zapotřebí vyčkat a až poté nanést na pokožku krém, aby byla dostatečně hydratovaná i vrchní vrstva kůže (epidermis).

Příslušné e-shop produkty: 
(30ml)
NeoAge je inovativní formule speciálně sestavená pro stimulaci a revitalizaci...
2298.00 Kč
(15ml)
...
3024.00 Kč