25 Herb Tea

25 Herb Tea (250ml)

Dostupnost: skladem
U Vás doma do 2 dnů.
Cena: 1539.00 Kč

Tento bylinkový koncentrát obsahuje výtažky z 25 léčivých bylin. Neobsahuje alkohol, cukr ani glycerol. Jeho účelem je detoxikace, očista a vyvážení fyziologických funkcí orgánů našeho trávicího ústrojí, aby mohlo přirozeným způsobem dojít k regulaci metabolismu, odvodnění, zeštíhlení, eliminaci otoků.

25 bylin, které jsou v něm obsaženy, patří k 5 různým funkčním skupinám, z nichž každá působí na řadu orgánů trávicího a vylučovacího ústrojí: žaludek, játra, žlučník, ledviny, střeva. Díky synergii těchto četných fytokomplexů dochází k vyplavení toxinů, katabolytů a zadržovaných tekutin z organismu, dále k dosažení rovnováhy přirozených fyziologických funkcí našeho organismu. Toto však není způsobeno násilnou stimulací některých funkcí (diuréza, metabolická spotřeba, vyprázdnění střev atd. jak to dělají mnohé jiné produkty)! Naopak, vše se děje “přirozeně” a výsledkem je vyčištěný, vyvážený a optimalizovaný organismu. Tato forma detoxikace pozitivně ovlivní náš celkový zdravotní stav a daný příznivý výsledek se udrží po delší dobu.

Tento skvělý koncentrát je vyráběn zpracováním za studena, což umožňuje vyhnout se denaturaci, degradaci nebo jiné detrukci fytokomplexů, ke které dochází obyčejně v průběhu silnějších termických zpracování jako jsou nálevy, odvary, lektvary. Díky úplnosti a působení fytokomplexů stačí pouze 10 ml denně pro dosažení kompletního žádaného výsledku.

Komu je doporučován
Všem osobám, které potřebují dosáhnout silného účinku týkajícího se eliminace toxinů a katabolytů, zadržování vody v těle, stimulace kapilárního mikrooběhu, antioxidace, vyváženého fungování střev, odvodnění, zeštíhlení a vymizení otoků.

Jak ho používat
Před použitím flakón protřepte. Rozpusťte obsah odměrky (10 ml) v 1 litru vody a popíjejte takto připravený roztok během dne.
Roztok můžete pít teplý i vychlazený. Připravený roztok spotřebujte do 24 h od přípravy, uchovávejte ho v ledničce.

1 lahvička - pro 25 litrů detoxikačního nápoje !

Hlavní složky
ČISTÁ VODA, ANDĚLIKA, ZELENÝ ANÝZ, LOPUCH, KMÍN, CHRPA, FENYKL, JALOVEC, JABLEČNÍK, MÁTA, ŠÍPEK, ZLATOBÝL, BŘÍZA, JASAN, ARTYČOK, PAMPELIŠKA, ANANAS, MEDUŇKA, ORTOSIFÓN, CHLUPÁČEK, ČERNÝ RYBÍZ, ZELENÝ ČAJ, OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ, PUPEČNÍK, REBARBORA, GENZIÁNA.